Snězte tu žábu aneb jak si poradit s diplomkou
zdroj: tisková zpráva

Snězte tu žábu aneb jak si poradit s diplomkou

7. 5. 2018 – 11:35 | Magazín | Inzerce

Na stole spoustu knih, na papíře prázdno a blížící se termín odevzdání? Mark Twain kdysi řekl, že pokud každý den hned ráno sníte živou žábu, můžete tento den prožít směle s vědomím, že nic horšího už vás potkat nemůže. Přestože diplomka představuje celé hejno žab, které musíte skousnout, je stejně nevyhnutelná jako oběd s vaší tchýní. Na následujících řádcích vás provedeme jednotlivými sousty, takže si žábu nakonec vychutnáte jako správný obyvatel Montmartru.

PROSTÍRÁNÍ

Rozhodněte se pro téma, které je vám blízké. Viděli jste někdy vegetariána smažit si řízek?

Zjistěte, co od vás konzultant očekává.

Stanovte si osobní cíle. Napište si na papír, co vám práce přinese. Zkrátka zjistěte, jak z toho co nejvíc vytěžit.

Ověřujte. Stejně jako u vaření, klíčový je výběr surovin. Pokud zrovna nejste Jirka Babica a nepletete si kečup s rajčaty, dejte si záležet, kde sbíráte informace.

Prostřete si – připravte si všechny titulní a úvodní stránky, poděkování. Nasbírejte data a grafy, z kterých budete čerpat.

Copy General_diplomka3 zdroj: tisková zpráva

HODY

Co den, to žába. Udělejte si z psaní rutinu. Určete si jaký je dnešní cíl a pište, dokud ho nedosáhnete – ať už je to jedna stránka či obsáhnutí určité myšlenky.

Nechte někoho ochutnat. I za nejlepšími kuchaři stojí celé týmy lidí, kteří hodnotí jídlo. Na základě zpětné vazby můžete pokrm dochutit k dokonalosti.

Copy General_diplomka zdroj: tisková zpráva

SKLÍZENÍ ZE STOLU

Uložte si soubor v PDF, předejdete mnohým nedorozuměním.

Jen uvařit nestačí. Dotáhněte vše do konce. Zajistěte si desky předem, nechejte udělat ražbu – později to oceníte.

Nezůstaňte s hlavou v oblacích, hotovo bude, až po vytisknutí. To se dělá u Copy General jak na počkání, tak i objednáním online z pohodlí domova.

Zachutnalo Vám?