zavřít

Slezáček a Dejdar už se usmířili. Neuvěříte kde a při čem!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Bořek Slezáček se vyjádřil ke konfliktu s Martinem Dejdarem. Podle jeho slov se jednalo o mediálně nafouknutou bublinu a se svým kolegou z muzikálu Děti ráje už si celou záležitost vyříkal.

zdroj: Profimedia.cz

Dvaačtyřicetiletý zpěvák tvrdí, že žádný konflikt vlastně nenastal. Prý si Martina jen trochu dobíral, pak se toho někdo chytil a už si to žilo vlastním životem...

"Když vás píchne vosa, tak to zajímavé není. Tak se z toho udělá uštknutí hadem… Ale jako promo na muzikál k nezaplacení. Už si i zvykám, že na mě u nás na vesnici pokřikují, ať pozdravuju Dejdara," svěřil serveru Revue.iDNES.cz.

Připomeňme, že Slezáček se do Dejdara pustil kvůli jeho přístupu ke zkoušení výše zmíněného muzikálu.

"Byly řádné zkoušky měsíc a půl nebo dva a on si za ty dva měsíce nenašel čas, pak odjel na dovolenou. A když se z dovolené vrátil, tak chce, aby se ti, co jsou na dovolené, vrátili a zkoušeli. Nemyslím si, že to je o. k. nebo že to je jeho chyba, ale spíš problém produkce, že si to nechá líbit," postěžoval si v pořadu Blesk TV Markéta dráždí celebrity.

Nu, podle nás "trochu dobíral" vypadá poněkud jinak, ale budiž. Důležité je, že oba zmínění pánové už si to vyjasnili - na toaletě při čůrání!

"To je na tom, myslím, to jediné zábavné," konstatoval Bořek.

Tagy: muzikál konflikt usmíření


Osobnosti a filmy v článku