zavřít

Slavný iluzionista David Copperfield předvedl svůj nejlepší trik

- Magazín autor: red

Stále si pamatujete, jak David Copperfield nechal v roce 1993 zmizet Sochu Svobody? Na ten trik zapomeňte. Tentokrát se totiž tento iluzionista překonal. Dokázal před veřejnosti utajovat existenci svého 16ti měsíčního dítěte. To je trik, co?

Copperfield (54) nedávno přiznal, že vychovává svoji dceru s francouzskou modelkou Chloe Gosselin (26). To by nebylo nic překvapivého, kdyby veřejnost o nějaké dceři vůbec věděla a také kdyby ji nebylo už 16 měsíců.

Jeho dosavad nejlepší a nejdéle trvající trik byl odhalen, když byl Copperfield vyfotografován se svou dcerou Sky ve své rezidenci na Bahamách, kde vlastní 11 ostrůvků. Toto letovisko koupil v roce 2006. Není překvapením, že Bahamy jsou jedny z mnoha míst, kde byste ho mohli najít. Toto místo nepoužívá pouze pro osobní účely. Minulý rok se na jeho ostrovech tajně vzali Penelope Cruz s Javierem Bardemem.

Takhle si žije David Copperfield v Bahamách zdroj: Profimedia.cz

Copperfield a Gosselin se poprvé setkali v roce 2010 přes společného známěho. Od té doby žijí v jeho rezidenci v Bahamách. Třeba se David naučí nějaký nový trik. Například by mohl nechávat zmizet špinavé plenky.