zavřít

Sheryl Crow: Jsem přísná matka!

- Magazín autor: red

Moderním benevolentním způsobům výchovy zpěvačka Sheryl Crow nevěří. Hrdě se hlásí k tomu, že je přísnou matkou. Věří totiž, že nejlepší pro východu dítěte je, když mu rodič stanoví jasné hranice. Pro život je to prý lepší než věčné rozmazlování a hýčkání.

Sheryl má ve své péči dva adoptivní syny, tříletého Wyatta a jedenáctiměsíčního Leviho. „Jsem přísná. Myslím, že jedna věc dnes zcela dětem chybí, že nemají hierarchii a jsou s dospělými kamarádi, což není dobré. Děti musejí pochopit, že je někdo má na starosti a že občas zní odpověď ne. Je to konzistence výchovy,“ přiznala devětačtyřicetiletá Sheryl.

Ale ačkoli je na děti přísná, je zároveň slavná zpěvačka v přístupu k nim velmi citlivá. Třeba svého přítele jim do života uvádí velmi citlivě a opatrně, aby jim neublížila. Zvláště, pokud by jí vztah s mužem nevyšel.

„Zažila jsem sama situace, kdy jsem byla s několika lidmi a také jsem poznala jejich děti, a pokud ten vztah nevycházel, bylo to dost srdcervoucí. Takže pokud jsme spolu i s mými dětmi, tak se chovám k dotyčným jako k přátelům,“ tvrdí Sheryl, jež od roku 2003 do roku 2006 randila s cyklistou Lancem Armstrongem, s nímž byla od září 2005 zasnoubená.