zavřít

Sharon Stone zapřela „prvního“ manžela!

- Magazín autor: red

Herečka Sharon Stone zapřela svého prvního manžela George H. Englunda mladšího, jehož si měla vzít ještě jako mladá dívka. Prý za něj totiž nikdy provdaná nebyla a jedinými zákonnými manželi byli Phil Bronstein a Michael Greenburg.

zdroj: Archiv


„Ne, nebyla jsem vdaná třikrát. Ale říká se to. Říkají, že jsem si vzala toho chlapa (Englunda), ale za něj jsem nikdy vdaná nebyla, vždyť ho ani neznám. Novináři jsou úzkostí celí bez sebe, že bych mohla být sama. Ale byla jsem vdaná opravdu jen dvakrát,“ svěřila Sharon v pořadu Pierse Morgana na televizi CNN.

První manželství, s Michaelem Greenburgem prý bylo plné lásky a bylo mladistvě bláhové.

„Byla jsem vdaná jednou, když jsem byla mladá, bylo mi něco po dvacítce a byl to skutečně okouzlující muž, jmenoval se Michael Greenburg, byl to ten nejobdivuhodnější muž na světě, přátelím se s ním dodnes. A byla jsem také vdaná za otce mého syna,“ dodala Sharon.

Jméno druhého muže Phila Bronsteina přitom nechtěla prvně vyslovit.

„Jak se jmenoval? Ach… Phil Bronstein… Byla jsem vdaná za Phila, je to redaktor listu San Francisco Chronicle. Byl velmi chytrý, chytrý chlap a zábavný… Byli jsme manželi pět a půl roku a on se znova oženil a má další dvě děti,“ dodala Stone.