zavřít

Sharon Osbourne: Trpím přejídáním

- Magazín autor: red

Sharon Osbourne jako dnes už většina Američanů bojuje s nadváhou. Jenže manželka rockera Ozzyho tvrdí, že to má trochu těžší než ostatní, protože trpí poruchou příjmu potravy, téměř neustále má nutkání přejídat se. Sharon se ale snaží problémy s přejídáním před rodinou tajit, v minulosti přitom musela bojovat s bulimií.

„Jsem závislá na jídle a každý den se budím s tím, že už konečně nastal den, kdy se nebudu přejídat. Ale je to můj životní problém, mám nadváhu. Pořád jsou ještě dny, kdy se brutálně přejídám. Zrovna minulý víkend jsem se skrývala před Kelly v kredenci a jedla čokoládové kuličky. Jsem schopná sníst neuvěřitelné věci v neuvěřitelném objemu,“ přiznala Osbourne magazínu Glamour.

Vždycky se prý obávala, že poruchu příjmu potravy a přejídání po ní zdědí dcera Kelly, ale té se prý daří udržovat si zdravou postavu. V posledních letech výrazně zhubla a zapracovala na své image. Dnes matku ale nejvíce hlídá nejstarší dcera Aimee.

„Musím před ní schovávat obaly, protože Aimee je vždycky najde,“ přiznává Sharon s tím, že vše, co dělá, dělá vždy do extrému.