zavřít

Shakira se léčí s nízkým sebevědomím kvůli postavě

- Magazín autor: red

Kolumbijská dračice Shakira ráda ukazuje v klipech své sexy tělo. Že je přitažlivé si ovšem ona sama léta letoucí nemyslela. Naopak má celou řadu mindráků souvisejících s její tělesnou schránkou a dokonce kvůli tomu navštěvuje celé roky psychologa. Na terapie chodí téměř denně.

„Pomohlo mi to v mnoha aspektech života, od vnímání vlastního těla po vztahy. Můj terapeut mi říká, proč se chovám určitým způsobem a nemám z toho výčitky. Je neskutečně uvolňující, když si můžete popovídat s někým a nemusíte řešit, jak to zní a co na to říká. Je to o chápání sama sebe. Někdy s ním mluvím každý den hodinu. Je to součást mého denního režimu,“ přiznala se Shakira k závislosti na svém psychologovi.

A kvůli postavě se trápila od svých dvaceti. „Přála jsem si být vyšší, mít delší nohy, štíhlejší boky, menší zadek, rovnější vlasy. Jsem jako každá žena, rodíme se, abychom se vnímaly kriticky. Ale pak jsem na sobě začala dřít a doslova dala sama sobě na prdel, abych vypadala tak, jak vypadám dnes. Cvičila a cvičím denně,“ tvrdí třiatřicetiletá hvězda.