zavřít

Sexy Ewa Farna nemá prý na randění s muži čas

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Zpěvačka je v současné době v jednom kole. Vedle zpívání a studia na vysoké škole se stala nejmladší porotkyní pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar 2013.

Devatenáctiletá Farna se včera prvně objevila v nové roli porotkyně soutěže hledající pěvecké talenty a vnesla mezi veterány Ondřeje Soukupa a Pavla Haberu mladého a svěžího ducha. Její reakce na soutěžící byly vzhledem k jejímu věku adekvátní a zejména na mužské a pohledné soutěžící velmi přívětivé. Po jednom vystoupení talentovaného hudebníka s kytarou, byla Ewa jako u vytržení a dokonce po něm žádala telefonní číslo. Je vidět, že by zpěvačka potřebovala konečně najít novou lásku a není vyloučeno, že ji najde z řad nových pěveckých talentů.

Ewa a porota

Pro internetový server idnes.cz se Ewa svěřila, že chce v soutěži dělat hlavně legraci a tím i vysvětlila, proč si vzala od soutěžícího telefon. Na lásku prý člověk musí mít čas a to ona v současné době nemá. Také se svěřila, že si porotcovství velmi užívá a diváci to na ní musí sami poznat. Některé její reakce se divákům mohou zdát přehnané a drzé, ale jak sama zpěvačka říká: "Když po osmdesáté slyšíte jednu a tu samou píseň, už vám začíná hrabat. Jelikož mám svůj poslední teenage rok, tak dávám průchod emocím. Chci, aby byly pravdivé," vysvětlila zpěvačka.

Tagy: láska Česko Slovenská superstar 2013 Porotkyně


Osobnosti a filmy v článku