zavřít

Sean Kingston boural na vodním skůtru. Je stabilizován

- Magazín autor: red

Hip-hopová hvězda, Sean Kingston, si na Miami Beach užíval svého vodního skůtru. Průjezd mezi pilíři Palm Island mostu mu však nestačil a do jednoho z nich naboural. Podle doktorů je stabilizovaný a bude v pořádku.

"Sean mířili východně z MacArthur Causeway. Něco se stalo a on částečně naboural do mostu. On a jeho spolujezdkyně skončili ve vodě," řekl mluvčí Florida Fish, Jorge Pino.


Na místo okamžitě přijela záchraná služba a kolem 6 hodiny odpolední byl už Sean i jeho spolujezdkyně v Jackson Ryder Trauma centru.

Zpěvákův, Joseph Carozza, řekl: "Sean Kingston je stabilizován a byl přesunut z trauma centra do ICU. Seanova rodina je vděčná všem za podporu."

"Jak se nehoda stala se pořád vyšetřuje. Nic ale nenaznačuje tomu, že by zpěvák byl pod vlivem alkoholu." řekl Pino.

"Za 9 z 10 nehod na vodě může nedbalost," dodal. "Tato nemusí být nutně jedna z nich, celá věc se musí ještě prošetřit."

Kingston (21), se proslavil hitem "Beautiful Girls" z roku 2007. Nedávno spolupracoval s Justinem Bieberem na singlu "Eenie Meenie." Bieber nedávno publikoval na svém Tweeteru: "Modlím se za svého kamaráda a velkého bráchu Seana Kingstona."