zavřít

Scherzinger už má náhradu za Hamiltona: Nabrnkla si tohohle svalovce

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Nicole Scherzinger byla na Mykonosu vyfocena, jak se vášnivě líbá s úspěšným řeckým fotbalistou. A to zdaleka není všechno.

Bývalá frontmanka skupiny Pussycat Dolls je momentálně na dovolené v krachujícím Řecku. A rozhodně tam nemarní čas. Bulvární fotografové ji přistihli, jak se muchluje s Pajtimem Kasamim – bývalým hráčem Fulhamu, dnes reprezentantem klubu Olympiacos.

To určitě nepotěšilo jejího exsnoubence Lewise Hamiltona, který se stále nevzpamatoval z toho, že od Nicole dostal kopačky a píše jí srdceryvné vzkazy.

"Drahá přítelkyně, v průběhu uplynulých let jsme toho hodně sdíleli. Nezměnil bych ani jedinou věc. Všechny ty zkušenosti ze mě udělaly hrdého muže, kterým nyní jsem. Jsem vděčný za náš společně strávený čas a vzpomínky na něj si navždy uchovám v paměti bez ohledu na to, jak moc zestárnu," uvedl na Instagramu při příležitosti zpěvaččiných 37 narozenin.

"Přeji ti ty nejšťastnější narozeniny a ať ti Bůh i nadále žehná ve všem, co děláš," dodal.

Otázkou je, zda by pod to zahrnul i divokou líbačku s třiadvacetiletým řeckým fotbalistou nebo následnou pařbu s miliardářským playboyem Joem Fournierem. Jako bonus tu máme neznámého ctitele, který Scherzinger na narozeninovém večírku poslal pět litrů šampaňského značky Cristal. Inu, havajská kráska evidentně ví jak zaujmout muže…

Tagy: narozeniny vztahy randění líbání


Osobnosti a filmy v článku