zavřít

Scarlett Johansson odmítla pozvánku na ples mariňáků

- Magazín autor: red

Poslední dobou vznikl v americké námořní pěchotě fenomén. Je tady další případ, kdy bylo na serveru Youtube zveřejněno video, kde mariňák zve celebritu na svůj ples. Tentokrát byla vybraná Scarlett Johannson (26).

Jako první byla pozvaná Mila Kunis, poté Justin Timberlake. Oba pozvánku přijali. Byly pozvány i ostatní hvězdy a mezi nimi je i Betty White, která se proslavila v televizních seriálech jako je například Hot in Cleveland.

Mezi posledními zvanými se objevila i Scarlett Johannson. Ta ovšem nabídku seržanta Dustina L. Williamse odmítla. Místo toho však posílá láhev šampaňského. Těžko mu to ovšem nahradí krásnou Scarlett.

Jako důvod odmítnutí herečka zvolila časovou nedostupnost. Ve svém prohlášení uvedla: „Seržante Williamsi, bohužel z důvodů předchozích závazků vás nebudu moct doprovodit na ples ve dne 10. listopadu. Místo toho posílám láhev Moët and Chandon.“

Video Seržanta Williamse si můžete prohlídnout ZDE

„Cítím se velmi poctěna,“ pokračovala. „Nejenom, že si seržant Williams zaslouží uznání za svou statečnost, obětavost a oddanost pro svoji zemi a její obyvatele, ale také za svůj tvůrčí talent, který předvedl ve svém videu.“

Mila Kunis souhlasila se schůzkou naslepo s mariňákem - čtěte ZDE

Svůj vděk ještě poslala všem mužům a ženám v americké námořní pěchotě za jejich oddanost a vůli, která udržuje tuto zemi bezpečnou.