zavřít

Scarlett Johansson jako sexy zrzka díky natáčení filmu Captain America

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Scarlett se opět představí v roli Černé vdovy, bývalé sovětské agentky KGB. Natáčení začalo před dvěma dny a kvůli roli si musela přebarvit své blond vlasy na zrzavo.

zdroj: Profimedia

Osmadvacetiletá herečka se na scéně nejprve objevila v černém tílku, olivově zeleném saku a černých kalhotách i botách. Později se převlékla do žlutých kalhot a vysoké kožené boty vyměnila za pohodlné sandály.

Příběh filmu je zasazen do současnosti. Steve Rogers (Chris Evans) nadále spolupracuje s ředitelem mezinárodní mírové organizace S.H.I.E.L.D. Nickem Furym (Samuel L. Jackson) a snaží se smířit se svojí rolí v moderním světě. Neví ale, že jeho bývalý nejlepší přítel Bucky Barnes (Sebastian Stan) přežil hrůzostrašný pád do hlubin a Rusové mu vymyli mozek. Z Buckyho se stal nelítostný zabiják, jenž je znám pod krycím jménem „Winter Soldier“.

Kromě výše zmíněných herců se v Captain America: The Winter Soldier objeví také Anthony Mackie, Cobie Smulders, Emily VanCamp a legendární Robert Redford, který si zahraje roli vrchního velitele S.H.I.E.L.D.u. Režie se tentokrát ujali Anthony a Joe Russoovi. Ti se podle neověřených informací dokonce setkali s autorem komiksové předlohy Edem Brubakerem a konzultovali s ním některé detaily. Do kin by měl snímek dorazit v dubnu příštího roku.

Tagy: natáčení


Osobnosti a filmy v článku