zavřít

Sarah Jessica Parker si koupila byt za 200 milionů, aby mohla utíkat od manžela

- Magazín autor: red

Herečka Sarah Jessica Parker si pořídila výlučně na své jméno a do svého vlastnictví byt za více než 200 milionů korun, kam může utíkat od manžela Matthewa Brodericka. Zda to bude útěk definitivní, zatím není jisté. V manželství obou herců se ale stále prohlubují praskliny.

„Jak hvězda Sarah roste a jeho klesá, začíná být náladový. Teď už spolu skoro ani netráví čas. Smutné na tom je, že Sarah si myslí, že je to její chyba, protože pořád pracuje. On do ní pořád rýpal, aby přestala, ale někdo bude muset jejich děti živit, až budou větší,“ svěřila magazínu Now kamarádka Parker.

Matthew má o roli manželky jasné a dost tradiční představy. Podle něj by měla být Sarah především matkou a pečovatelkou o rodinný krb, tedy zůstat s dětmi. Ona si ale místo toho najala dvě chůvy, které jí s péčí o Jamese, Marion a Tabithu pomáhají.

Sarah mu řekla, že ho sice stále miluje, ale že s ním nemůže už žít. Je to velmi smutné. Není pochyb, že on děti miluje, ale ty jsou jediným, co je drží spolu,“ dodal zdroj pro Now.