zavřít

Samá nahota! Jak Markéta Poulíčková točila s F.A. Brabcem klip

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Na začátku letošního roku se zpěvačka Markéta Poulíčková setkala s režisérem F.A. Brabcem (Kytice, Máj, Bolero, V peřině), s nímž už dlouho debatovali na téma společného projektu. Popsala, jak vznikl její nový videoklip.

Píseň Illusion napsal a produkoval Rene Rypar (Portless), se kterým hodlám spolupracovat i na dalších písních. Renda je dlouholetým spolupracovníkem režiséra F.A. Brabce, skládá hudbu k jeho filmům. To jen na vysvětlenou jak vznikla tato veselá skupinka.

Markéta Poulíčková

František je velmi vytížený člověk, takže jsme velmi těžko hledali volné termíny ve kterých bychom samotné natáčení klipu realizovali. Natáčelo se na Letné vedle Kina Bio, za plného denního provozu v jedné výloze. A jelikož si František vymyslel do klipu velmi odhalené scény, (o čemž mě informoval až v den natáčení přímo na místě), nevyhnulo se to zájmu kolemjdoucích. I když se nahota může ve videoklipu zdát prvoplánová, není tomu v tomto případě tak. Klip má hlubší význam, který snad diváci po několikátém shlédnutí pochopí.

S výsledkem jsem maximálně spokojená a doufám, že s těmito lidmi v budoucnu udělám nejednu skvělou píseň a klip! Videoklip Illusion ma za tři týdny necelých 50 tisíc shlédnutí.

Markéta Poulíčková

Momentálně dávám dohromady materiál na desku, kterou bych ráda na podzim vydala, ale nechci si dávat šibeniční termín, vše chce svůj čas. Spolupracuju s německým dirigentem Friedehmanem Riehle na projektu Symphony in Rock, začátkem srpna budu mít koncert Miláně a v plánu je i pár koncertů s kapelou, která pomalu ale jistě začíná hrát můj vlastní repertoár. Vše se dozvíte na mých stránkách a facebooku.


Tagy: videoklip natáčení


Osobnosti a filmy v článku