zavřít

Salma Hayek: Nejsem žádná Barbie

- Magazín autor: red

Salma Hayek je provdaná za bohatého podnikatele Francois Henri Pinaulta. Neznamená to však, že je na něm závislá. V nedávném rozhovoru uvedla, že chce být naopak absolutně nezávislá.

"Tvrdě na sobě pracuju a vydělávám si na sebe sama. Zbožňuji to. Mám totiž ráda svou finanční nezávislost." řekla o sobě Hayek v listopadovém vydání magazínu Redbook. Slavná herečka údajně nemá ráda, když na někom absolutně závisí. Samozřejmě pokud se čas od času vyskytnou problémy, neodmítá pomoc.

Naštěstí se může spolehnout na svého manžela, francouzkého podnikatele Pinaulta. Být ženou generálního ředitele společnosti s luxusním zbožím PPR, která vlastní firmy jako jsou Gucci nebo Yves Saint Laurent, má své výhody.Je tato slavná herečka nějak ovlivněná těmito výhodami?  "Určitě se s ním ráda bavím o módě. Nejsem ovšem žádná Barbie." uvedla.

Největší vliv na herečku ovšem má její čtyřletá dcera Valentina Paloma. Hayek (45) uvedla, že si zahrála v připravovaném animovaném filmu Kocour v botách kvůli své dceři. Chtěla totiž udělat film, na který by se její dcera mohla podívat. I přesto, že má mateřství vliv na výběr rolí, herečka se nebojí vybírat si více provokativní role.

V novém filmu Olivera Stona si Hayek zahraje královnu drogového kartelu. Režisér se ji zeptal, jestli kvůli mateřství náhodou nezměknula. "Řekla jsem, že ano. Ale i přesto můžu hrát zlou postavu. Jsem přece herečka."