zavřít

Rupert Grint stráví léto na cestě se zmrzlinářskou dodávkou

- Magazín autor: red

Britský herec Rupert Grint se těší na léto. Jednadvacetiletý představitel čaroděje Rona Weasleyho totiž nebude natáčet žádný film, ale užije si naplno pěkného počasí a volných dní, které stráví na cestách po Británii. Rozhodl se přitom, že využije svou zmrzlinářskou dodávku a bude v ní křižovat Spojeným královstvím.

zdroj: Archiv

 

Rupert zrovna dokončuje natáčení dvojdílného, závěrečného filmu o příbězích Harryho Pottera, který nese název Harry Potter a Relikvie smrti.


„Nejezdím tou dodávkou v zimě, ale teď, když začíná nová sezóna, počasí se zlepšuje. Není to zrovna praktické vozidlo a musel jsem také vypnout tu tradiční hudbu, protože když tím jedete ulicemi a hrajete, vybíhají děti a chtějí si koupit Cornetto. Je to prostě kuchyně na kolečkách a já to miluju. Vždycky jsem snil, že takové auto budu mít,“ přiznal Rupert.

Konce natáčení příběhů o Harrym Potterovi se trochu bojí. Filmování série těchto příběhů totiž zabralo polovinu z jeho jednadvacetiletého života. „Mám z toho trochu divný pocit, že to teď skončí, protože to zabralo tak ohromnou část mého života. Nic bych nezměnil, no možná bych chtěl být víc ve škole. Kdykoli jsem se vrátil z natáčení, byl problém se přizpůsobit, propásl jsem všechny ty každodenní vtípky a události, školní výlety a cítil se prostě, že jsem mimo kolektiv,“ dodal Grint.