zavřít

Ronnie Wood svou milenku škrtil

- Magazín autor: red

Nejen vášnivá hádka, ale dokonce brutální násilí prý visí na krku Ronniemu Woodovi ze skupiny Rolling Stones. Ve středu 2. prosince svou milenku Jekatěrinu Ivanovovou totiž při hádce začal škrtit. Hádka trvala půl hodiny přímo na ulici a pro hudebníka si pak přijela policie.


„Jekatěrina byla velmi rozhozená a měla odřená kolena, takže to vypadalo, že byla vláčena po zemi. Byla ale neústupná a odmítala zavolat policii. Navzdory jejímu odmítání, svědci to označili za fyzický útok a může tak být obviněn z útoku a hrubého násilí. Vyšetřujeme obvinění, že v jednu chvíli ji lapl za límec tak, že se skoro udusila,“ uvedl zdroj z londýnské policie.

Podle vyšetřovatelů přiběhli Ivanovové na pomoc Celine Dixonová a Phillip Legge ve chvíli, kdy uslyšeli zvuky dusící se ženy.

„Slyšeli jsme řvát ženu, pak jsme viděli muže, jak ji srazil k zemi. Řvala na něj, pak jsme slyšeli, jak se dusí, tak můj přítel jí běžel na pomoc. Když vyběhl ven, viděl, že je to Ronnie a Jekatěrina,“ uvedla Dixonová pro britský The Sun.

Wood ve chvíli, kdy zasáhl Legge, ze scény utekl. Řval prý na něj řadu vulgarismů. Ivanovová pak podle jeho výpovědi měla řadu oděrek a modřin na nohách.