zavřít

Ronaldo si pořídil dítě s chudou číšnicí z USA

- Magazín autor: red

Dlouho se portugalskému fotbalistovi Cristianu Ronaldovi tajit matku svého dítěte nedařilo. Přál si, aby její identita zůstala tajemstvím až do synovy plnoletosti, kdy by se mohl rozhodnout, zda ji chce poznat. Jenže bulvární novináři pátrali tak usilovně, až našli. Dotyčnou je žena z USA, která byla téměř na dně, živila se jako číšnice a po příležitosti obohatit se rychle skočila.

Ronni se podíval na tu holku a řekl jí špatnou angličtinou velmi přímě, že na to skočí. To je typický Ronni, předstírá, že neumí anglicky, když se mu to hodí, a jde přímo na věc. Byl to jen jeden z jeho úletů, nečekal, že ji ještě někdy uvidí,“ uvedl údajný Ronaldův kamarád pro britský Sunday Mirror.

Podle magazínu přinutila Cristiana k otcovské zodpovědnosti jeho matka Dolores Aveir. „Ona také věří, že pokud se to dítě nakonec bude chtít setkat se svou matkou, pak pro ni samotnou bude důležité, aby žila jako slušný člověk. Pro Dolores by bylo hrozné, kdyby dítě zjistilo, že jeho matka žije v chudobě,“ dodal zdroj.