zavřít

Robert Pattinson: Mám staromódní tělo

- Magazín autor: red

Robert Pattinson prý nikdy nebude namakaným svalovcem, protože je staromilcem. Kvůli tomu je i jeho tělo staromódní a rád ho obléká do konzervativních a nijak extrémně vynikajících oděvů. Hvězda upírské ságy Twilight zbožňuje styl třicátých let minulého století a hodlá v něm žít i po téměř sto letech. Když totiž oblečení z té doby na sebe vzal, padlo mu jako ulité na míru.

"Vždycky jsem chtěl točit film zasazený do třicátých let minulého století, moc se mi líbí jejich šaty. A pak přišel film Voda pro slony. Ty kostýmy byly úchvatné, velmi autentické, vše, co jsem si zkusil, mi perfektně sedělo. Musím mít staromódní tělo, protože ty šaty mi seděly lépe než soudobé oblečení,“ svěřil Robert magazínu More.

Pattinson je konzervativní také ve svém pohledu na vztahy a lásku. Nikdy prý neměl a mít nebude sex na jednu noc, protože se nemůže milovat bez lásky. „O nezávazné sexuální vztahy nemám zájem, potřebuji druhého poznat, nepronáším tady žádné existenciální stanovisko, jednoduše chci rodinu se dvěma či třemi dětmi,“ tvrdil před několika týdny Robert.