zavřít

Robbie Williams plánuje vydat novou desku. Take That u toho nebude

- Magazín autor: red

Po svém úspěchu na turné se skupinou Take That se Robbie Williams rozhodl vydat novou desku. Bohužel pro některé fanoušky skupiny Take That, to bude další sólová deska. Rozhodl se odjet do Los Angeles, kde do svého nového alba vybere písně.

Robbie Williams se dal dohromady se svým starým známým Chrisem Briggsem. Ten ho seznámil s „hitmejkrem“ Guyem Chambersem. Společně dali dohromady píseň Angels, ze které se překvapivě stal hit. Robbie tak věří úsudku Chrise více než komukoliv jinému.

Podle zdroje byl Robbie za poslední dobu velice produktivní, takže toho mají s Chrisem hodně co probrat.  „Rob určitě dá na jeho radu.“ uvedl.

Co se týče návratu Robbieho do své bývalé skupiny Take That, která se, mimochodem, neplánuje znovu rozpadnout na díly, fanoušci jásají. Turné této skupiny bylo velice úspěšné jak pro organizátory, tak pro skupinu samotnou. Návratem do skupiny sice Robbie malinko zastínil ostatní členy, nícméně zpěvák a člen skupiny Howard Donald řekl, že proti Robbiemu a jeho návratu nic nemá.

Ještě aby ano, když se skupině na turné tak dařilo. Donald uvedl: „Dařilo se nám lépe, než jsem očekával. Byla by to svatokrádež, kdybychom teď skončili.“ Jejich nové album Progress je také úspěšné. I na něm se Robbie podílel, takže si svůj návrat mezi starou partu vážně zaslouží. Píseň Shame se okamžitě po vydání dostala na druhou příčku v Britské hitparádě.

Nedávno skupina dokončila své album Progress Live a tak kluci můžou sledovat, jak se mu podaří. Pomýšlejí i na další turné. Howard se svěřil, že chce, aby lidi odcházeli z koncertů s úsměvy na tvářích a s jediným pomyšlením: Kdy k nám asi zase Take That zavítají?