zavřít

Robbie Williams bude opět swingovat. I s Lily Allen

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Pouhý rok od vydání své poslední desky Take the Crown chystá Robbie Williams nový materiál. Desátá studiová nahrávka ponese název Swings Both Ways a bude obsahovat sedm předělávek klasických swingově laděných songů a šest novinek.

zdroj: iREPORT.cz

Nahrávka, kterou produkoval Robbieho dlouholetý spolupracovník a autor většiny jeho velkých hitů Guy Chambers, vyjde 15. listopadu. Mezi hostujícími interprety se objeví Lily Allen, Michael Bublé, Kelly Clarkson, Rufus Wainwright nebo Olly Murs, který s Robbiem jako předskokan absolvoval i nedávno skončené evropské turné.

"Předně je třeba říct, že jsem vždy chtěl udělat swingové album, a tak jsem ho prostě udělal. Vždycky jsem ale věděl, že chci udělat ještě jedno a myslím si, že právě teď nastal ten správný okamžik. Album je jednoznačně ódou a láskyplným pohledem na období, do kterého jsem nikdy nebyl pozván, protože jsem tu ještě nebyl. Stále se s tou dobou cítím silně propojen," dodává ke konceptu nové desky sám Robbie.

Album Swings Both Ways bude Robbieho druhým swingovým počinem. Desky Swing When You're Winning, jež vyšla před dvanácti lety, se jen v Evropě prodalo přes šest miliónů kusů.

Odkaz na hudební novinky iREPORT zdroj: iREPORT.cz

Tagy: spolupráce nové album swing


Osobnosti a filmy v článku