zavřít

Rihanna: Každá holka by měla klukovi poslat erotickou mmsku

- Magazín autor: red

Zpěvačka Rihanna poslední dobou mluví jen o sexu a nahotě. Zdá se, že jednadvacetiletá hvězda je tímto tématem doslova posedlá. Poté, co svěřila světu, že její milý musí mít především velký penis, ačkoli na vnitřní kráse záleží, teď se nechala slyšet, že lituje všechny kluky, jimž jejich dívka odmítá poslat erotickou fotku či mmsku. Nahota je podle Rihanny přeci úplně normální.

„Pokud nepošlete svému klukovi nahatou fotku, potom je mi ho fakt líto,“ reagovala Rihanna na svou kauzu, kdy jeden dobrák zveřejnil na internetu její intimní mmsku, kterou mu poslala.

„Když se to stalo, poslala jsem mámě kytku, pak jsem jí zavolala a řekla jí to. Ona mi posílala smsky. Když je svět proti mně, ona mě vždycky podporuje,“ uvedla Rihanna.

Ačkoli teď už se s vlastní nahotou na internetu smířila, zpočátku byla smutná, že už nemá co skrývat. „Cítila jsem se, jako by mi vzali úplně vše z mého soukromí před tím, a potom jsem si řekla, no fajn, tak teď už není nic, co by nevěděli o mně a mém soukromém životě. Bylo to ponižující a trapné,“ dodala zpěvačka.