zavřít

Rihanna byla vypískaná irskými fanoušky

- Magazín autor: red

Rihanna minulý týden potěšila své fanoušky tím, že se po louce proběhla nahoře bez. Nedávno toho však odčinila svým pozdním příchodem na své vystoupení.

Zpěvačka měla mít vystoupení v aréně Belfast´s Odyssey. Zpozdila se však o rovných 90 minut. Místo toho mezitím musel plnou arénu se sedmi tisíci fanoušky pobavit skotský rodák, zpěvák a skladatel, Calvin Harris.

Po vystoupení Rihanna napsala na svůj Twitter, že se fanouškům hluboce omlouvá. Velké show pořádané poprvé ne vždy dopadají podle plánů a bez problémů, řekla. Oceňuje si však trpělivost svých fanoušků. Na serveru Twitter se také diskutovalo o tom, že zpěvačka byla během vystoupení pod vlivem alkoholu. To ovšem popřela.

Rihanna se v Belfastu ještě nějakou chvíli zdrží. Natáčí zde totiž svůj videoklip na píseň We Found Love. Právě během pauzy od natáčení se Rihanna rozhodla si sundat horní část svého oděvu a tím potěšit většinu mužské populace. Nevíme ovšem, zdali to byl její záměr.

V jedné části videoklipu údajně zpěvačka naskočí do nakupního vozíku, ve kterém ji pak její bodyguard tlačí. Scéna, kde je Rihanna nahoře bez, bohužel ve videoklipu nebude.