zavřít

Reese Witherspoon: Ještě že jsem se znova vdala!

- Magazín autor: red

Vypadá to, že se Reese Witherspoon, vlastním jménem Lauře Jeanne Reese Witherspoon, daří ve všem, na co šáhne. Má úspěšnou kariéru, dvě krásné děti a zbrusu nového milujícího manžela. Herečka ovšem uznala, že ne vždy to měla tak jednoduché.

Witherspoon (35), známá z filmu Pravá Blondýnka,  zažádala v roce 2006 o rozvod se svým bývalým manželem Ryan Phillippe, se kterým má dvě děti. Soud jí vyhověl a vše proběhlo celkem v pořádku. Spolu byli od roku 1999. Podle herečky to byl ale velice bolestivý a traumatizující rozvod. Ryan to také přiznal. Pro herce Velmi nebezpečných známostí to bylo údajně ještě těžší. Ani jeden z nich totiž nevěděl, jak na fakt, že maminka už nežije s tatínkem odloučení budou reagovat jejich děti Ava (12) a Deacon (7).

Přiznala, že po rozvodu na sebe byla až moc tvrdá. „V té obě jsem se strašně bála starat se sama o dvě děti. Bála jsem se, že to nezvládnu. Jak moc vystresovaná jsem byla jsem si uvědomila až když jsem se opět vdala.“ řekla oscarová herečka.

Reese také dělalo starosti to, že to pro ni bude těžké najít si nového chlapa. Ten by totiž musel přijmout její děti a mít je rád. Ukázalo se, že takový problém to nebude. Vše se totiž k obrátilo k dobru, když poznala Jima Tothe, se kterým se vdala v březnu tohoto roku.

Nyní se herečka údajně cítí mnohem lépe. Manžel jí údajně ve všem opravdu podporuje. „Měla jsem fakt štěstí, je skvělý a s mými dětmi to umí velmi dobře.“