zavřít

Rapper T.I. byl po jedenácti měsících propuštěn z vězení

- Magazín autor: red

T.I., vlastním jménem Clifford Harris Jr., byl ve středu předčasně propuštěn z federální věznice v Arkansasu. Měl si odsedět dvanáct měsíců za porušení podmínky z roku 2009. Rapper z Atlanty se z vězení dostal už o mězíc dříve.

Sotva vyšel z vězení byl okamžitě zavalen davem novinářů. Mezitím si už však stihl aktualizovat svůj Twitter. Tam uvedl: „Je to skvělý pocit, být tam, kam patřím. Zpět v náručí těch, kteří mě nejvíce potřebují.“ Jedna z mnohých, kteří ho potřebují, je jeho manželka. Ta na něj čekala před vraty věznice. Uvedla, že na jejího manžela, T.I., byli policisté velice milí. Při cestě ven mu popřáli mnoho štěstí do života.

T.I. si v roce 2009 odseděl sedm měsíců po tom, co byl chycen při pokusu koupi neregistrovaných zbraní a tlumičů od federálního agenta v utajení. Po svém propuštění byl v podmínce, která mu samozřejmě zakazovala dopustit se jakýchkoliv dalších nekalostí. Podmínku nicméně porušil, když byl chycen se čtyřmi pilulkami extáze.

Rapper po svém propuštění nezaotálí. Bude o něm natočen videoklip, který MTV odvysílá v prosinci. Očividně se ve vězení nudil a tak začal psát. Jeho nová kniha se bude jmenovat „Power and Beauty“ což může být volně přeloženo jako Moc a Krása. Jeho spoluautorem bude David Ritz. Kniha bude pojednávat o dvou kamarádech z dětství, kteří budou od sebe odděleni různými incidenty v ulicích Atlanty. Kniha má vyjít v říjnu.