zavřít

Připravte se na léto a dopřejte své pokožce luxusní péči

- Magazín autor: Inzerce

Čas krátkých šatů a sukní se pomalu blíží, a to znamená, že naše kůže je najednou mnohem více vidět. Bohužel v létě bývá zároveň častokrát vysušená a nikdo z nás se nechce chlubit suchými šupinkami a mdlou pokožkou bez života. Co s tím?

zdroj: Archiv

Naštěstí existuje celkem jednoduchý, avšak účinný trik. Je jím letní novinka, kávový peeling MARK Golden Shine, který si zamilujete hned z několika důvodů. Jde o peeling z přírodních ingrediencí, který lze používat na tvář i tělo. Kůži během pár minut zbaví odumřelých kožních buněk, takže může znovu zářit, a navíc tím vynikne i její opálení.

Obsažený kávový olej funguje jako silný antioxidant, pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu. Účinně bojuje i proti vráskám, striím či celulitidě a pomáhá při čištění pleti. Vhodný je i pro pleť se sklonem k akné.

golden-shine-icons_8dbc93d3-c28b-495c-bc12-934581dce790_800x zdroj: Archiv

Bio šípkový olej zas působí proti stárnutí pokožky a díky svému oranžovému zabarvení pleť jemně tónuje, rozzáří a sjednotí její přirozený odstín. Účinným pomocníkem je i při hojení jizev či redukci pigmentových skvrn.

A co víc, tenhle přírodní peeling navíc obsahuje jemné zlaté částečky, které zanechávají na pokožce lehký zářivý efekt, a tak vypadá doslova jako políbená sluncem. A to je přesně to, po čem v létě všechny toužíme.

Tagy: inzerce

Zdroje: Inzerce