zavřít

Předsevzetí Susan Boylové: Letos chci najít lásku

- Magazín autor: red

Po závratném úspěchu s debutovým albem, s nímž trhá rekordy na obou stranách Atlantiku, má panna Susan Boyle nový cíl. Konečně se může soustředit na hledání lásky. A tak zatímco ještě v listopadu odmítala jen pomyslet na muže, teď tvrdí, že nějakého milého a hodného ochránce touží v tomto roce najít. „Ženy přece chtějí být v bezpečí milého muže a někoho, kdo je miluje,“ přiznala Susan.

Andělská slavice je rozhodnuta během příštích dvanácti měsíců konečně ochutnat pár doušků z poháru lásky. Loni touto dobou byla neznámou kostelnicí ze skotského Blackburnu a ani si nesnila, že Silvestra oslaví jako celosvětově proslulá zpěvačka. Po závratném úspěchu ale věří, že by přesně za rok mohla klidně slavit zásnuby.

„Teď už sním jen o perfektním muži,“ přiznala Susan pro britský list NOTW. A jak je u ní typické, snažila se své předsevzetí okořenit trochou nadsázky a přiznala, že už má zálusk na dva muže – Simona Cowella a Pierse Morgana, porotce soutěže Britain´s Got Talent, v níž byla objevena.

Simon ví, že mám pro něj slabost. A také pro Pierse Morgana, on a Simon jsou moje typy, co se týče chlapů,“ dodala osmačtyřicetiletá zpěvačka.