zavřít

Poznáte celebritu podle pozadí?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Pěkný zadeček, to není zadarmo. Své o tom ví i hollywoodské celebrity. Některé dámy tráví v posilovně hodiny a je to znát, jiné svou postavu naopak příliš neřeší. Oblečení umí zakrýt spoustu nedokonalostí a je tedy otázka, jak těžké je odhalit totožnost hvězd podle jediné indicie – podle zadečku.

Lady Gaga

Lady Gaga,zdroj: Profimedia.cz

 

Milla Jovovich

Milla Jovovich (36) je úspěšná herečka, modelka, taky zpívá a věnuje se módnímu návrhářství. Hrála ve filmech jako Pátý element, Hra o čas nebo Dvě na jednoho. I když už téhle ukrajinské krásce není dvacet, za své pozadí se rozhodně nemusí stydět.

 

Milla Jovovich

Milla Jovovich,zdroj:Profimedia.cz

 

Lady Gaga

Lady Gaga (26) je extravagantní zpěvačka, která si užívá pozornosti médií především kvůli výstřednímu oblečení. Čas od času ale novinářům ukáže i něco jiného.

 

Lady Gaga

Lady Gaga,zdroj:Profimedia.cz

 

Cameron Diaz

Americká herečka Cameron Diaz (39) se objevila ve filmech jako Charlieho Andílci, Něco na té Mary je nebo Prázdniny. Patří mezi nejlépe placené hollywoodské herečky a není divu, vedle talentu vypadá na kameře zatraceně dobře. Ať už oblečená nebo v plavkách.

 

Cameron Diaz

Cameron Diaz,zdroj:Profimedia.cz

 

Madonna

Královna popu je známá tím, že na svůj zevnějšek hodně dbá, cvičí a o své tělo se pečlivě stará. Není proto divu, že v třiapadesáti letech může konkurovat i o dost mladším a své kostýmy má pořád zatraceně sexy.

 

Madonna

Madonna,zdroj:Profimedia.cz

 

 

Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston (43) se zapsala do paměti především díky americkému seriálu Přátelé. Od té doby uplynulo sice spoustu času, ale na herečce to není téměř znát. Ve svých letech si může dovolit bez problémů odhodit oblečení a ukázat se v plavkách.

 

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston,zdroj:Profimedia.cz