zavřít

Potvrzeno: Katie Holmes a Tom Cruise jsou rozvedeni

- Magazín autor: Jitka Pavlíková

Poslední hřebík do rakve šestiletého manželství byl dotlučen. Dle zahraničních zdrojů byl v pondělí 20. srpna sňatek Katie Holmes a Toma Cruise, jež celý svět dlouho považoval za ideální a harmonický pár, oficiálně rozveden. Oficiality související s koncem vztahu vyřídili oba herci překvapivě velmi rychle a hladce. Třiatřicetiletá Katie se od Cruise odstěhovala v červnu, do dvou týdnů bylo vypracované vypořádání a nyní je manželství rozvedeno.

Katie Holmesová a Tom Cruise

Katie Holmesová a Tom Cruise,zdroj: Archiv

 

Oficiálním důvodem rozpadu sňatku byly "nepřekonatelné rozdíly" obou manželů, na veřejnost však prosákly informace, že hlavním důvodem byl pro Katie strach, že Cruise bude vymývat mozek dceři Suri radikálním scientologickým učením. Poté, co jí byla dcera svěřena do výhradní péče, se přestěhovala do New Yorku, zatímco Cruise zůstává v jejich bývalém hnízdečku lásky v Beverly Hills.

 

O majetkovém vyrovnání páru nepadly žádné oficiální informace, Tomu Cruisovi však údajně zůstane dům v Bel Air v hodnotě 30 milionů dolarů a Katie Holmes si ponechá třímilionový byt v Montecinu.

Tagy: rozvod


Osobnosti a filmy v článku