zavřít

Potkal Daniel Radcliffe konečně tu pravou?


Herec známý pro svou roli čaroděje Harry Pottera se zamiloval do herečky Erin Darke.

zdroj: Archiv

Na třiadvacetiletého multimilionáře Daniela Radcliffa se konečně usmálo štěstí. Několik let, kdy se světu prezentoval, jako nejznámější čaroděj planety, kvůli kterému se dostal také do problémů s alkoholem, se po pár měsících celibátu zamiloval. Svou lásku poznal na natáčení filmu Kill Your Darlings.

Společně byli zamilovaní poprvé viděni při příležitosti největšího festivalu nezávislých filmů v USA nesoucí jméno Sundance Film Festival. Podle zdroje magazínu US Weekly se k sobě dvojice chovala mile a laskavě, vyměnila si několik něžných polibků a doteků. Jeden bez druhého prý neudělal ani krok a velmi jim to slušelo.

Danile_2jpg

Ačkoli je Daniel šťastný, jako dlouho nebyl, není ještě připraven se o své lásce jakkoli vyjadřovat médiím. Na dotaz novinářů, týkající se jeho vztahu vždy rychle změní téma.

Rolí Harryho Pottera si získal vřelé uznání a britský Variety Club mu v únoru 2002 udělil cenu Best Newcomer Award. V dubnu téhož roku byl také honorován prestižní cenou David Di Donatello Award, kterou mu předal sám David Di Donatello. Cena mu byla udělena za vynikající Harryho portrét a za příspěvek budoucnosti kinematografie.


Osobnosti a filmy v článku