zavřít

Pomeje je už zase v chomoutu! Potřetí

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Jiří Pomeje se řítí do pěkného babince. Své Ano mu v neděli řekla snoubenka Andrea Šťastná, která nosí v bříšku jejich očekávanou dceru Aničku.

zdroj: Profimedia

Osmačtyřicetiletý herec a producent Jiří Pomeje nezahálí v osobním ani profesním životě. Přestože včerejší „mokré“ počasí bychom nejspíše okomentovali slovy depresivní a smutné, manželé Pomejovi si jejich den D nenechali zkazit. Celý obřad i hostina byly naplánovány na zahradě tvrze v Třebotově u Prahy, a tak se na poslední chvíli  vše měnilo a ženich v době, kdy krásná nevěsta jela k oltáři luxusním vozem, on ještě v civilním oblečení tančil v dešti.

Po předsvatbě v Thajsku se tak vztah čtyřiadvacetileté Andrey a Jiřího stal i v Čechách končeně oficiálním. Pomeje tak znovu pokouší štěstí rodinného života a můžeme snad říci - do třetice všeho dobrého! Bejvalky a zároveň manželky – herečka Michaela Kuklová, se kterou prožil 13 let a zpěvačka Iveta Bartošová jsou tak pro herce už minulostí a svatba s mladičkou kráskou a početí předsvatební dcerky to jen potvrzují.

Tagy: svatba dítě


Osobnosti a filmy v článku