zavřít

Podívejte se, jakou sexy fotku poslala divoška Rihanna do světa!

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Čtyřiadvacetiletá barbadoská zpěvačka Rihanna je známá svým exhibicionismem a neustále internetem kolují její polonahé fotky, které sama prostřednictvím twitteru posílá svým fanoušků. Ti také mohou vidět její několik měsíců staré tetování, které si nechala udělat přímo pod prsa.

zdroj: Archiv

Zpěvačka si tetování nechala udělat v minulém roce na počest úmrtí své babičky, kterou velmi milovala. Obrázek představuje egyptskou bohyni Isis s obrovskými orlími křídly, která zdobí místo přímo pod jejími prsy. Zřejmě si řekla, že když už podsoupila takovou bolest, tak proč by se s tím nepochlubila celému světu.

rihanna Tattoo2 zdroj: Archiv

Rihanna je na své tetování náležitě hrdá a každou chvíli se nechává fotografovat v sexy pózách, aby předvedla své dokonalé tělo. Jak sama uvedla, tak bohyně Isis je pro ní žena se vším všudy a model pro budoucí generace.

RiRi zdroj: Archiv

Zpěvačka je známá také pro svou zálibu ve střídání účesů. Jednu dobu nosila delší červené vlasy, které poté změnila na platinovou blond, aby je v září minulého roku vyměnila za krátký na černo obarvený klučičí sestřih. V současné době si pro změnu nechala naplést dlouhé hnědé vlasy a nutno dodat, že ji to velmi sluší.

RiRi dlouhé vlasy zdroj: Archiv

Rihanna má na svém kontě již sedm studiových alb a je držitelkou pěti cen Grammy. Nahrála také celkem dvanáct hitů, které se v americké hitparádě Billboard Hot 100 vyšplhaly na první místo a vzhledem ke svému věku se stala nejmladší umělkyní, která dosáhla takového úspěchu.

V letošním roce se chystá na své turné s názvem Diamonds World Tour, kde předvede své nejnovější písně z alba Unapologetic a singl z tohoto alba s názvem Diamonds, se stal jejím dvanáctým hitem, který se umístil ve zmíněné hitparádě na první příčce.

Tagy: účes tetování hitparáda grammy


Osobnosti a filmy v článku