zavřít

Po pohřbu syna se Stallone vydal odpočívat na jachtu

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Hollywoodský herec Sylvester Stallone (66) se po náročném období, kdy pohřbil svého nejstaršího syna Sage (†36), rozhodl trochu si vydechnout. Spolu s rodinou se vydal na dovolenou na jachtu.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone,zdroj: Profimedia.cz

 

Sagea našli mrtvého letos v červenci v jeho domě v Los Angeles. Objevila ho hospodyně, která ho šla na dotaz matky zkontrolovat, jelikož o něm nějakou dobu nevěděla. Ihned se vynořily spekulace o příčině jeho smrti. Jako nejpravděpodobnější se podle informací zahraničních médií jeví předávkování léky. Pro slavného otce to byla rána, se kterou se bude ještě dlouho vyrovnávat. Možná právě proto se nyní vydal trochu relaxovat na jachtu, kde se bude snažit nabrat životní sílu.

 

Sage Moonblood Stallone byl nejstarším synem slavného herce, živil se jako režisér a scénárista. Dokonce si s ním také zahrál. Společně se objevili ve snímku Rocky V a ve filmu Denní světlo.

 

Sylvester Stallone  Sylvester Stallone s rodinou

Sylvester Stallone s rodinou,zdroj:Profimedia.cz

  

Fanoušci se naštěstí nemusí bát, že by oblíbený herec zmizel do ústraní. Sylvester Stallone se ještě letos objeví v očekávaném akčním snímku Expendables 2, kde vedle něj bude hrát celá garda akčních hrdinů z devadesátých let, například Arnold Schwarznegger, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Jet Li a mnozí další.

Tagy: smrt úmrtí