zavřít

Po kom touží ve svých erotických snech Miley Cyrus? Víme to!

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Zpěvačka, která se na veřejnosti rozhodně nechová jako žádná upjatá holka, se nechala slyšet, o kom se jí zdají erotické sny. Není to nikdo jiný, než její kolegyně z hudební branže Katy Perry!

Bývalá hvězda Disney channel Miley na svém twitteru napsala o svých erotických snech se zpěvačkou hitu I kissed a girl Katy Perry. "Celou noc se mi zdálo o Katy Perry....Bylo to úžasný! Kéž by to bylo častěji... UUUUUhhh!," napsala na sociální síť. Není se čemu divit, když Katy ve svých klipech vypadá tak sexy a jen málokdo by jí odolal.

Katy Perry telo

Před pár měsíci Miley zase obdivovala hvězdu Twilight ságy Kristen Stewart, která ji uchvátila ve svém outfitu na londýnské premiéře druhé části posledního dílu ságy Rozbřesk. "K-Stew vypadá pořád líp a líp! Pohled na ní je úchvatný!" uvedla na adresu Kristen.

Kristen London

Minulý týden se opět vrátila k přestavitelům mužské populace a nechala se ve své posteli zvěčnit s portrétem zpěváka Harryho Stylese v životní velikosti.

Miley Harry

Ve skutečnosti je ale Miley od minulého roku zasnoubená s Liamem Hemsworthem, který nedávno oslavil své dvaadvacáté narozeniny a ve vztahu jsou oba velmi spokojeni, což dokládá i řada fotografií na twitteru. Miley ovšem na svatební zvony příliš nespěchá a nechala se slyšet, že chce nejdřív odjet na turné a zpropagovat svou novou desku.

"Už se cítím jako bych byla vdaná a nevím přesně, kdy se vezmeme. Vím, že je to navždy a nepotřebuju na to papír hned teď. Nejdřív udělám film a pak desku...Potom přijdou na řadu svatební plány," uvedla.

Tagy: videoklip Twitter deska zasnoubeni


Osobnosti a filmy v článku