zavřít

Petr Kolář, nebo Josef Vojtek? Který z rockerů je vaším favoritem?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dnešní souboj proti sobě staví dva české zpěváky, které můžete vídat kromě rockových koncertů a festivalů také na divadelních prknech v nejrůznějších muzikálech. Jako první se vám představí Petr Kolář, který za sebou má kromě sólové dráhy, také kariéru v kapelách jakými jsou Precedens či Arakain. Druhý v pořadí je Josef Vojtek, dlouholetý frontman nejúspěšnější české rockové kapely Kabát. Kterého ze zpěváků posloucháte raději?

Petr Kolář

Petr Kolář se narodil se v Českých Budějovicích. Od 18. let zpíval s řadou rockových kapel a věnoval se nejrůznějším hudebním projektům v nahrávacích studiích. V roce 1993 přichází do Prahy, od tohoto roku začíná účinkovat v nejúspěšnějších českých a zahraničních muzikálech jako jsou Drákula, Hamlet nebo Tři mušketýři. Více.

Více videí Petra Koláře

Kompletní diskografie Petra Koláře

Petr Kolář

Více fotek Petra Koláře

Josef Vojtek

Josef Vojtek je zpěvák skupiny Kabát a muzikálový zpěvák. Je potřetí ženatý a má čtyři děti. Již mnoho let vystupuje jako muzikálová hvězda, účinkoval např. v Krysařovi nebo Hamletovi. V roce 2006 si zahrál ve filmu Jak se krotí krokodýli. Více.

Více videí Josefa Vojtka

Josef Vojtek

Více fotek Josefa Vojtka

Petr Kolář VS Josef Vojtek

  1. Který ze zpěváků má lepší hlas?
  2. Který ze zpěváků je větší fešák?

Přidejte se do fanklubu svého oblíbeného zpěváka!
Fanklub Petr Kolář
Fanklub Josef Vojtek

Tagy: zpěvák souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku