zavřít

Penélope Cruz je nejkrásnější ženou světa

- Magazín autor: red

Nejkrásnější ženou světa není Claudia Schiffer ani Sophia Lorenová. Podle módní expertky Sally Allenové je to španělská rodačka Penélope Cruz. Svůdná bruneta je prý nejhezčí podle fotografií zveřejněných během posledního roku v nejrůznějších časopisech a denících. Hvězda filmu Volver má podle odbornice na módu dokonce víc sexappealu než právě německá modelka Schiffer.

Třetí nejkrásnější ženou z tohoto hlediska je Kristin Scottová Thomasová. Sally Allenová přitom tvrdí, že studiem krásy slavných žen se zabývala celý rok, přičemž pečlivě sbírala a porovnávala jejich vizáž v různých časopisech a denících včetně nelichotivého bulváru.

„Někdy jsou zachyceny na fotografiích bez make-upu, mají neupravené vlasy, jsou v poněkud nelichotivých pózách, ale těchto deset žen vždycky září svou přirozenou krásou. Vůbec tak nepochybuji o tom, že Penélope Cruzová získala první místo právem. Byla bezpochyby hezkou holkou, když jí bylo šestnáct a začala hrát, ale o dvacet let později dozrála ve zvláště krásnou ženu a výbornou herečku,“ uvedla k desítce nádherných celebrit Allenová.

Nejmladší na seznamu je přitom čtyřiatřicetiletá Charlize Theronová. Podle Allenové je to tím, že ženy mladší třiceti let ještě nejsou zralé a jejich krása je spíš vyumělkovaná.

„Jak jednou někdo řekl, rozdíl mezi hezká a nádherná je v tom, že hezká je věc dočasná, ale nádherná je věčná,“ tvrdí Allenová.

Deset nejkrásnějších slavných žen:
1 - Penélope Cruz

2 - Claudia Schiffer

3 - Kristin Scott Thomas

4 – Jordánská královna Rania

5 - Catherine Deneuve

6 - Helen Mirren

7 - Charlize Theron
8 - Kate Beckinsale
9 - Natascha McElhone
10 - Sophia Loren