zavřít

Paula McCartneyho přepadl v Mexiku gang

- Magazín autor: red

Paul McCartney byl přepaden v Mexico City pouličním gangem. Otřesenou britskou hvězdu musela z autobusu zachraňovat policie. Sedmašedesátiletý hudebník prý zpočátku věřil, že jeho autobus obklopili jen fanoušci, brzy ale spolu s ochrankou došli na to, že se jedná o gang zločinců.


Ti Paul McCartneyho z autobusu málem vytřepali. Začali s ním totiž lomcovat ze strany na stranu a hrozilo jeho převrácení. Do případu minulou sobotu u stadionu Foro Sol v Mexico City musela zasáhnout policie.

„Nejprve si ochranka myslela, že je to jen skupina fanoušků, ale když začali lidé autobus ničit, vše se v momentě změnilo. Paul. i jeho tým byli dost otřeseni,“ uvedl zdroj z Mexika.

Jakmile se ale ozvaly sirény policejních vozů, chuligáni okamžitě zmizeli.

„Sláva může člověka skutečně docela otravovat, ale už jsem dospěl a konečně jsem si uvědomil, že mám také svá práva. Rád si s lidmi povídám lidsky z očí do očí, ale ve chvíli, kdy ze mě začnou dělat celebritu, přičemž já se jí nesnažím být, tak jim řeknu, že to dělat nebudu. Budu si chodit na nákupy či do kina sám a dělám to rád. Je to vyrovnaná část mého života,“ uvedl nedávno sám Paul.

Tagy: paul mccartney