zavřít

Paula Abdul a Simon Cowell opět spolu v X Factoru

- Magazín autor: red

Paula Abdul a její bývalý kolega z American Idol Simon Cowell se opět sjednotí, tentokrát jako porotci americké verze britského X Factoru, potvrdilo MTV. Další porotci v show, která má premiéru na Fox letos na podzim, budou bývalý hudební manažér Antonio “L.A.” Reid a britská zpěvačka Cheryl Cole.

Show bude mít konkurzy v Miami, New Yorku, Seattle, Los Angeles, Dallasu a v Chicagu. Pro vítěze bude čekat odměna ve výši $5 miliónů.

“Tahle show by nikdy nebyla stejná bez Pauly a nemůžu uvěřit že to říkám, ale dost mi chyběla a jsem nadšený, že bude opět v show,” řekl Cowell, 51, v jeho prohlášení.

V jejím prohlášení, Abdul (48) řekla: “Jsem velice šťastná, že můžu být součástí X Factoru. Mám radost z toho, že můžu pomoct objevit nové talenty a zlepšovat představení v tak sledované show jako je X Factor.”

Poté dodala: “ Vím, že to bude mimořádná jízda a určitě si to užijeme. Také mě teší, že můžu opět sedět vedle Simona, ale tohle tvrzení se může během pár týdnů změnit. Možná bude lepší, když se mě na tohle zeptáte až potom.”