zavřít

Paris Jackson má nad postelí tátovu svatyni

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dcera Michaela Jacksona (†50) se na sociálních sítích nedávno pochlubila, co jí visí nad postelí. Oproti většině náctiletých, kteří tam mají plakáty svých oblíbenců, má Paris (14) v pokoji svatyni svého táty.

Paris Jackson

Paris Jackson,zdroj: Profimedia.cz


Koláž, kterou dcera slavného zpěváka vyrobila, je jen důkaz toho, jak si svého otce jako člověka a jako umělce vážila. Na sociálních sítích nezapomněla připojit vzkaz, kde se zmiňuje o tom, že to je to nejmenší, co mohla udělat.

 

Paris Jackson

Paris Jackson,zdroj:Profimedia.cz

 

Michael Jackson, popová legenda osmdesátých a devadesátých let, zemřel v červnu 2009. Po jeho smrti se řešila příčina jeho smrti. Po pár letech byl pak jeho lékař Conrad Murray odsouzen ke čtyřem letům vězení nepodmíněně za to, že nepřímo způsobil zpěvákovu smrt. Podle soudu se choval neprofesionálně a nedbale. Doktor Jacksonovi totiž předepisoval lék propofol, jež se užívá při narkóze před chirurgickými zákroky. Lék mu měl pomoci při nespavosti. V krvi zesnulé popové hvězdy se podle informací zahraničních médií našly i další léky na spaní. Podle žalobce lékař podal zpěvákovi anestetikum bez toho, aniž by měl svého pacienta pod kontrolou. Naproti tomu obhájce Murrayho tvrdil, že Jackson byl závislý na tišících lécích.

 

Nyní přichází v rodině Jacksonových na přetřes dědictví. Zpěvák po sobě zanechal něco přes 10 miliard korun, které by měly náležet čtrnáctileté dceři Paris a desetiletému synovi Blanketovi. Jak se ale zdá, nic nebude tak jednoduché. Členové rodiny jsou kvůli penězům momentálně na nože.

Tagy: smrt