zavřít

Paris Hilton věřila na Santu do šestnácti

- Magazín autor: red

Paris Hiltonová má prý sice IQ jako Einstein, ale na Santu Clause věřila ještě do šestnácti. V tu dobu už sice souložila, ale 25. ráno běžela ke stromečku a hledala dárky jako malé dítě. Vždycky byla moc ráda, když zmizely sušenky a mléko nachystané pro Santu, což byl pro ni důkaz jeho existence. Šestnáctého roku jejího života přišlo kruté vystřízlivění a Paris naštvanost vyřešila po svém, rozbaluje dárky už 24. prosince.

Pro našince to sice není nic neobvyklého, ale v anglosaských zemích musejí děti čekat s rozbalováním až na ráno 25. prosince. Santa totiž na rozdíl od Ježíška nosí dárky až v noci ze Štědrého dne na Boží hod.

„Obvykle si rozbalujeme dárky hned ráno. Já jsem v ten čas jako dítě, nemůžu se dočkat. Věřila jsem na Santu do šestnácti!“ přiznala hříšně bohatá skandalistka před na počátku týdne.

Paris ale letos roztrhala obaly už 24. prosince a svým fanouškům na Twitteru ještě na Štědrý den svěřila: „Zrovna otevírám dárky od svého miláčka. Jsem tak šťastná! Letos mě skutečně rozmazlil a dal mi tolik úžasných dárků. Je pravda, že diamanty jsou nejlepší kamarádkou pro každou dívku. Nemám slov.“