zavřít

Ozzy Osbourne: Z nevěry mě vyléčil pozitivní test na HIV

- Magazín autor: red

Z fetujícícho, chlastajícího a nevěrného rockera je svatoušek. Ozzy Osbournenebere drogy, je přísný abstinent a ještě všemu je věrný své ženě Sharon. K tomu ho ale přivedla hororová zkušenost, lékař mu jednou oznámil, že jeho test na HIV je pozitivní. Naštěstí pro něj příští série testování prokázala negativitu.

Na úlet bez kondomu a pozitivní výsledek testu vzpomíná ve svých memoárech „I Am Ozzy“. „V tu dobu jsem si myslel, že jen gayové můžou mít HIV, a najednou mi doktor říká, že mám v krvi zlořády! To je jako by mi předal přímo ortel smrti! V tu chvíli jsem padl na kolena a chtěl se pozvracet,“ vzpomíná Ozzy na příšernou zkušenost.

Po týdnu mu ale lékař svěřil, že první test byl hraniční a že nebyl přesný. „Chtěl jsem se zabít a skutečně bych to udělal,“ vzpomíná Osbourne.

„Tehdy jsem bral tolik drog, že můj imunitní systém byl totálně zničený. Takže se to jevilo, jako bych byl HIV pozitivní! Ale můžu vám říct, že tehdy moje kariéra Casanovy skončila. Už nikdy jsem Sharon nepodvedl,“ dodal rocker.