zavřít

Ozzy Osbourne přišel o panictví v patnácti

- Magazín autor: red

Rocker Ozzy Osbourne souloží už přes šestačtyřicet let. O panictví přišel ve svých patnácti, ale po sexu toužil už dlouho předtím. Byl tak nadržený, že se první soulože prý nemohl dočkat. Konečně v patnácti se mu sen splnil, později se ve svém sexuálním divočení skutečně rozjel. Jeho postelí jako slavnému hudebníkovi prošly stovky žen.


„Bylo mi patnáct, když jsem přišel o panictví a byl jsem tak nadržený, že jsem měl pocit, že mi snad explodují kalhoty,“ přiznal rocker.

Vůbec přitom nechápe, jak někdo může čekat na první soulož až po svatbě. Podle něj musí být spousta z těchto „nešťastníků“ velmi zklamaná či nemile překvapená. Jemu prý vydrželo manželství se Sharon osmadvacet let jen proto, že si vyhovují v posteli i mimo ni.

„Jedním z problémů zdrženlivosti je to, že když se nakonec člověk ožení či vdá, co bude dělat potom, když zjistí, že se mu sex s dotyčným vůbec nelíbí? Ale zároveň si člověk nechce nikoho brát jen kvůli chtíči, protože nakonec častěji s dotyčným myje nádobí, než že by to divoce rozpaloval pod peřinou,“ dodal Osbourne.