zavřít

Ozzy Osbourne: Hrál jsem ruskou ruletu s pohlavně přenosnými chorobami

- Magazín autor: red

Rocker Ozzy Osbourne nefetuje, nepije alkohol a je věrný manželce Sharon. Vždycky tomu ale tak nebylo. Naopak, frontman skupiny Black Sabbath žil hříšně a to hned za celou kopu lidí. Jak sám říká, vůbec nechápe, že to přežil a myslí si, že žije na výpůjčku. V minulosti totiž riskoval život nejen těžkou drogovou závislostí, ale také sexem s nakaženými lidmi. Sám několika chorobami prošel.

„Všechny ty drogy, které mě téměř zabily každý den, bral jsem hromady těžkých drog velmi dlouho a přežil to jen díky milosrdenství Boha. Nemusíte mít takové štěstí jako já, já už teď žiju na vypůjčený čas. Se všemi těmi sexuálně přenosnými chorobami, to, jak jsem se choval, byla sexuální ruská ruleta,“ přiznal jednašedesátiletý Ozzy.

Nejvíce ale prý rockera trápí, že až teď si uvědomuje, jak velký vliv na veřejnost má a jak negativně řadu lidí mohl ovlivnit.

„Když se na to díváte z mého nitra, nevidíte to tak, ale mám pocit, že máte pravdu. Mám opravdu moc měnit lidem životy,“ dodal Osbourne v rozhovoru pro CNN.