zavřít

Oscarovou Sandru podvádí manžel!

- Magazín autor: red

Když si Sandra Bullock vystoupala při předávání Oscarů pro svou vlastní zlatou sošku, měla pocit, že jí ke štěstí už nic nechybí. Měla totiž nejvyšší herecké ocenění, zdraví a milujícího manžela. Tedy myslela si to, ale v tu chvíli netušila, že ji choť Jesse James už jedenáct měsíců podvádí s modelkou.


Michelle McGee si prý užívala románek s Jamesem s domněním, že se se Sandrou rozešel.

„Nikdy bych si s ním nevyšla, kdybych věděla, že je ženatý. Říkal mi, že se rozešli,“ hájila se McGee v rozhovoru pro magazín In Touch.

Zatímco Sandra natáčela film Blind Side, v němž předvedla svou oscarovou roli, manžel rozehrál úplně jinou romanci s Michelle. Ona prý sháněla práci u Jamesovy společnosti West Coast Choppers, ale místo profesionálního mailu jí došla nabídka na rande.


„Začal mi psát: ´Chceš si se mnou vyjít?´ A já se ho teda zeptala: ´Co se s Tebou a Sandrou děje?´ A on mi odpověděl: ´Nebydlí tu. Má dům v Austinu. Natáčí film, nemůžu o tom mluvit,´“ popsala McGeeová začátek romance.

Pak už to šlo rychle a ona si s manželem Bullock užívala jedenáct měsíců sex. „Nikdy si nebral kondom,“ přiznala přitom modelka.