zavřít

Oscarovou Sandru podvádí manžel!


Když si Sandra Bullock vystoupala při předávání Oscarů pro svou vlastní zlatou sošku, měla pocit, že jí ke štěstí už nic nechybí. Měla totiž nejvyšší herecké ocenění, zdraví a milujícího manžela. Tedy myslela si to, ale v tu chvíli netušila, že ji choť Jesse James už jedenáct měsíců podvádí s modelkou.

zdroj: Archiv


Michelle McGee si prý užívala románek s Jamesem s domněním, že se se Sandrou rozešel.

„Nikdy bych si s ním nevyšla, kdybych věděla, že je ženatý. Říkal mi, že se rozešli,“ hájila se McGee v rozhovoru pro magazín In Touch.

Zatímco Sandra natáčela film Blind Side, v němž předvedla svou oscarovou roli, manžel rozehrál úplně jinou romanci s Michelle. Ona prý sháněla práci u Jamesovy společnosti West Coast Choppers, ale místo profesionálního mailu jí došla nabídka na rande.


„Začal mi psát: ´Chceš si se mnou vyjít?´ A já se ho teda zeptala: ´Co se s Tebou a Sandrou děje?´ A on mi odpověděl: ´Nebydlí tu. Má dům v Austinu. Natáčí film, nemůžu o tom mluvit,´“ popsala McGeeová začátek romance.

Pak už to šlo rychle a ona si s manželem Bullock užívala jedenáct měsíců sex. „Nikdy si nebral kondom,“ přiznala přitom modelka.