zavřít

Opilý Sutherland se obnažoval v newyorském hotelu

- Magazín autor: red

Herec Kiefer Sutherland má opět problémy s alkoholem. Tentokráte pod vlivem lihových nápojů pobuřoval zaměstnance a hosty hotelu Bowery v New Yorku. Po několika panácích se rozhodl vysvléknout do půl těla a polonahý si v baru fotografovat design zdí.

Zaměstnanci ale po chvíli hvězdu seriálu 24 hodin zkrotili a Kiefer odešel pokojně do svého pokoje, kde se z opice vyspal.

Kiefer se tak opil, že si vysvlékl tričko a snažil se fotografovat zdi v baru, které ho moc zaujaly svým designem. Nakonec se ale uklidnil a zaměstnanci ho nemuseli z hotelu vykazovat,“ uvedl jeden ze svědků, který v Bowery 14. června – v době incidentu – pobýval.

Ovšem za poslední dva měsíce to není jediný Kieferův incident, v němž hrál hlavní roli alkohol. V půlce dubna museli herce opilého na mol vyhodit z londýnského baru Stringfellows.

„Začal tam šílet, křičel nesmysly a tančil divoce, než ho vykopli, požádali ho, aby odešel dobrovolně. Zápasil se dvěma bodyguardy, kteří ho vyvedli na ulici bez trička, a pak ještě deset minut se ho snažili nacpat do auta, které už na něj čekalo,“ popsal situaci britskému listu The Sun očitý svědek.

Tagy: kiefer sutherland