zavřít

Opilý Hasselhoff je opět v nemocnici

- Magazín autor: red

Herec David Hasselhoff je opět v nemocnici. Po třech dnech nonstop konzumace alkoholu ho tam doprovodila sedmnáctiletá dcera Hayley. Hvězda seriálu Pobřežní hlídka marně bojuje s alkoholismem už několik let. Poslední rok se ale stav výrazně zhoršil a Hasselhoff kvůli pití často útočí i na lékaře a policii.


„Jsem si jistý, že to zase bude popírat. Je to smutné, protože trpí především jeho dcera, když o něj musí po takové pijatyce pečovat. Pro celou rodinu je to velmi těžké. Rodiče mají spolu problémy a nedokážou se domluvit. Neustále se nemůžou na spoustě věcí dohodnout a trpí tím jen jejich děti,“ uvedl k hospitalizaci rodinný přítel.

Nejhorší alkoholický relaps měl David loni na podzim. V říjnu se opil na hotelu v Londýně, odkud ho odvezli rovnou na psychiatrii, předtím stihl napadnout lékaře ze záchranky. Měsíc poté podobnou scénu předvedl doma v Los Angeles a opět skončil na psychiatrii.


Na počátku listopadu přitom o své závislosti tvrdil: „Problém, který zažívám ve svém vlastním životě a který byl v nějakých článcích uváděn také o Amy, je naprosto univerzálním problémem. Je to nemoc. Neprobudíte se ráno a nerozhodnete se, že máte najednou problém.“