zavřít

Opět spolu na veřejnosti. Co je mezi Jasonem Segelem a Cameron Diaz?


Jason Segel se opět objevil na veřejnosti po boku krásné Cameron Diaz. Co mezi nimi je?

zdroj: Profimedia.cz

Jason Segel, herec známý především ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, se opět objevuje po boku Cameron Diaz. Třiatřicetiletý herec v únoru tohoto roku ukončil vztah s herečkou Michelle Williams, především kvůli tomu, že každý bydlel v jiné části USA a nemohli být spolu častěji.

Jason Segel

Nicméně schopný herec a scénárista, jakým Jason bezpochyby je, nezůstane dlouho na ocet. S herečkou Cameron Diaz se už párkrát ukázal na veřejnosti a nyní spolu natáčí film. V roce 2011 se společně objevili ve filmu Zkažená úča  a aktuálně pracují na snímku Sex Tape,který se v kinech představí v roce 2014.

Jason Segel a Cameron Diaz

Jason na sobě pro připravovaný film začal pracovat a výrazně zhubl. Mezi ním a Cameron to docela jiskří, je tak možné, že se při natáčení ještě sblíží a vytvoří oficiální pár. Nedávno se tihle dva společně ukázali v supermarketu, kde nakupovali, a rozhodně nevypadali, že se náhodou potkali.

Cameron Diaz

O Cameron se ví, že i přes to, že je to opravdu kočka, tak je bohužel povětšinou sama a vážné vztahy nemá. Jason je také single, tak proč to nedat dohromady. Tomhle páru by to společně opravdu slušelo!


Osobnosti a filmy v článku