zavřít

Ondřej Soukup prozradil, kteří finalisté SuperStar ho nejvíc zklamali: Balogová a Issa!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Čtyřiašedesátiletý baskytarista a hudební skladatel zavzpomínal na minulé ročníky oblíbené talentové soutěže. Co všechno prozradil?

zdroj: Profimedia

Ondřej Soukup se během interview pro Magazín DNES pochvalně vyjádřil o Anetě Langerové, která podle jeho názoru měla nejlepší první desku ze všech vítězů SuperStar. Naopak největší zklamání mu prý připravili Sámer Issa a Martina Balogová.

Úspěšný hitmaker, který letos v porotě SuperStar zasedl už popáté, rovněž odhalil, že řada účastníků této soutěže si k němu později přišla pro radu. "Spíš ze zoufalství než z pokory," konstatoval a dodal:

"Všem jsem říkal to samé: Sežeň si písničky, a když dá bůh, někdo ti je zahraje. Ať ti rodiče dají peníze a zaplať si produkci. Musíš to zkoušet pořád a pořád. Jinak vám nepomůže ani svěcená voda."

Co se týče tzv. Hvězdné pěchoty, tu považuje za "kopání do mrtvol".

"Spousta těch lidí ztratila soudnost a někteří to dokonce myslí vážně. A lid je škodolibý. Občas mě na ulici někdo zastaví a vidím, že ho zajímají víc ti chudáci, co se ztrapňují, než dobří zpěváci," vysvětlil.

V jiném rozhovoru Soukup nicméně zdůraznil, že dobrý zpěvák nerovná se úspěšný zpěvák. "To jsou dvě naprosto rozdílné věci. Je sice optimální, když úspěšný zpěvák taky umí zpívat, ale ne vždy tomu tak je," řekl Blesku.

Z tohoto úhlu pohledu má ovšem svůj smysl i Hvězdná pěchota. Například taková Anička Dajdou (vlastním jménem Anna Gleisnerová) u diváků úspěch nesporně měla…

Tagy: zpevaci Česko-Slovenská Superstar porotci pěvecká soutěž


Osobnosti a filmy v článku