zavřít

Obdivujete herečku Meryl Streep? Neuvěříte, co si o sobě ona sama myslí


I ženy, které jsou známé i díky své tváři, si mohou myslet, že nejsou atraktivní. Důkazem toho je známá herečka Meryl Streep, která je velmi zvláštní a také krásná. Sama sobě na začátku kariéry nevěřila, protože si myslela, že není dostatečně atraktivní pro stříbrné plátno.

zdroj: Archiv

Meryl Streep je ve svých čtyřiašedesáti letech zaslouženou herečkou. Neuvěřitelný počet filmů, které kdy natočila jsou toho jenom důkazem.  Svým milým přístupem k veřejnosti a dokonalým hereckým umem si získala srdce milionů diváků. Málokdo by o ní dokázal prohlásit, že tato dáma není hezká. Jenomže jak je na tom ona sama? Když začínala svou kariéru, rozhodně si o sobě nemyslela, že je atraktivní.

Meryl Streep

Meryl měla pocit, že její nos není hezký a pro diváky nemůže být dost zajímavá. Tři ocenění Oscar jsou ale důkazem, že pravda bude jinde a fanouškům se herečka líbí hodně. Sama pochopila, že nemá smysl lámat si hlavu nad tím, jak člověk vypadá. Důležité je, že se líbí lidem, kteří filmy s ní sledují. 

Meryl Streep

I když už Meryl několikrát uvažovala nad koncem kariéry, rozhodně ještě nekončí. Během toho roku a roku 2015 ji uvidíme v šesti nových snímcích. To je důkaz, že Meryl Streep své místo na předních příčkách filmového světa rozhodně má.


Osobnosti a filmy v článku