O které celebrity byl v uplynulém měsíci největší zájem?
zdroj: Profimedia

O které celebrity byl v uplynulém měsíci největší zájem?

5. 11. 2018 – 13:11 | Magazín | Redakce Osobnosti.cz | Diskuze:

Nejžádanější osobností měsíce října byl stejně jako měsíc minulý, Vláďa Šafránek. Zpěvák kapel Harlej a Walda Gang, který zemřel 18. září letošního roku. Na druhé pozici zakotvila mladá zpěvačka a herečka Eva Burešová. Pomyslnou bronzovou medaili pak získal zpěvák Vojtěch Drahokoupil, kterému je pouhých 23. let. Podívejte se, jaké osobnosti se umístily na dalších pozicích.

1. Vláďa Šafránek

Vláďa Šafránek byl český zpěvák, který se narodil 13. června 1972 v Mostě. Zpívat začal již ve svých 14 letech ve skupině Krevel. Do roku 2006 působil ve skupině Harlej a roku 2009 zakládá na počest Waldemara Matušky kapelu Walda GangVíce.

Vláďa Šafránek zdroj: Profimedia

2. Eva Burešová

Eva Burešová je česká herečka a zpěvačka, která se narodila 22. července 1993 v Hlučíně. Vystudovala zpěv a muzikálové herectví. Zahrála si např. v seriálu Gympl s (r)učením omezeným a Modrý kódVíce.

Eva Burešová, Ondřej Rychlý zdroj: Archiv TV Prima

3. Vojtěch Drahokoupil

Vojtěch Drahokoupil je český zpěvák, kytarista a textař. Narodil se 31. srpna 1995 v Liberci. Vojtěch účinkuje v páté řadě hudební reality show Tvoje tvář má známý hlas. Více.

Vojtěch Drahokoupil zdroj: TUTY

4. Monika Bagárová

Monika Bagárová je česká zpěvačka a semifinalistka ČeskoSlovenské SuperStar. Narodila se 5. července 1994 v Brně. Mezi její oblíbené zpěváky patří Stevie Wonder nebo Christina Aguilera. Více.

Monika Bagárová zdroj: Profimedia

5. Biser A. Arichtev

Biser A. Arichtev je režisér bulharské národnosti, který se narodil 12. října 1976 v Ostravě. Podílel se na filmových projektech jako například drama Bathory, pohádka Dešťová víla nebo komedie Vy nám taky, šéfe. Samotného režisérského vedení dosáhl v seriálu Horákovi nebo Vyprávěj. Více.

Biser A. Arichtev zdroj: Česká televize / Dramedy Production

6. Peta Nitka

Peta Nitka je první česká transgender modelka. Narodila se 23. dubna 1994 v Ostravě. Průlom v jejím životě nastal po seznámení s fotografem Bharathanem Kangatheranen, který ji nabídl focení ve svém fotoateliéru v australském Perthu. Mezinárodního ohlasu se dočkala v prosinci 2015, kdy byly její snímky zveřejněny ve známém módním magazínu Ondine v Irsku. Více.

Peta Nitka zdroj: tisková zpráva

7. Tomáš Garrigue Masaryk

Tomáš Garrigue Masaryk byl první prezident Československé republiky, filozof a pedagog. Narodil se 7. března 1850 v Hodoníně. Parlament mu udělil titul „Prezident Osvoboditel“ a sedmnáctkrát byl navržen na Nobelovu cenu míru. Více.

Tomáš Garrigue Masaryk zdroj: Česká televize

8. Svatý Václav

Svatý Václav byl českým knížetem a světcem. Byl synem knížete Vratislava a jeho manželky Drahomíry. Svatý Václav je jedním z nejoblíbenějších českých svatých, patron české země a mučedník. Více.

Svatý Václav zdroj: tisková zpráva

9. Eva Perkausová

Eva Perkausová je česká modelka a herečka. Narodila se 25. března 1994 v Praze. Účinkovala v seriálu Modelky s.r.o. a v seriálu Znamení koně. Později moderovala na TV Prima Topstar magazín. Více.

Eva Perkausová zdroj: Profimedia

10. Iveta Bartošová

Iveta Bartošová byla česká zpěvačka a herečka. Narodila se 8. dubna 1966 v Čeladné. V dubnu roku 2014 se dobrovolně rozhodla ukončit svůj život. V průběhu své kariéry se věnovala také charitativní činnosti. Iveta vždy patřila k nejoblíbenějším českým zpěvačkám. Více.

Iveta Bartošová Iveta Bartošová | zdroj: Profimedia

Zatím bez komentáře, buďte první!